הרצאות

איציק היימן – שישים פלוס – דואגים להורים
הרצאות ברומו של עולם, מתובלות בהומור, במועדונים, מתנ"ס-ים,
חברות, ארגונים, עמותות וכד' ללא תשלום!
להלן רשימת ההרצאות, בלווי תקציר כ"א מהן:

הרצאה מס' 1: תלת מימד:

ללמוד איך להסתכל, להצליח ולפענח…ואז להינות מתמונות תלת מימד…חוויה מעצימה! בזמן קצר תלמדו טכניקת ראייה המאפשרת להפוך קשקוש סתמי לתמונת עומק מרהיבה! ברשותי עשרות תמונות בתלת מימד – להנאתכם!

הרצאה מס' 2: סינרגיה:

איך חוק לא הגיוני: השלם גדול מסך חלקיו, עוזר לנו להצליח בחיים!

הרצאה מס' 3: המכונה המשוכללת בעולם:

ניחשתם נכון! המכונה היא גוף האדם, נושא מרתק ומדהים שאפשר לדבר עליו שנה שלמה ברצף… ולא לגעת באלפית מפרומיל האחוז מהידוע על הפלא האלוהי הנשגב הזה! בשעה אחת של הרצאה נדבר תהליך הייצור של המכונה המופלאה, איך גדלים איברי גופינו ועוד ועוד…הידע הנלמד שקול לגרגר חול ים אחד מתוך 1000 משאיות עמוסות לעייפה!

הרצאה מס' 4: רבי עקיבא – ואהבת לרעך כמוך?:

חדי העין יבחינו בסימן שאלה בסיום הכותרת…בהרצאה נבין מה השאלה כאן!

הרצאה מס' 5: הנשים הגדולות של התנ"ך: אימו של מואב:

הפרשה הרביעית "וירא" מביאה את סיפורם של אנשי סדום, רעים וחטאים לה' מאוד, אונס, אכזריות, אטימות, גילויי עריות, בת לוט הבכירה, היא אימו של מואב, ואחותה הצעירה ממנה, מצילות את העולם!

הרצאה מס' 6: המצאות שמשנות את התפיסה שלנו…

מאז המצאת הגלגל וגילוי האש, עוד בימי האדם הקדמון, התקדמו בני האדם עד כה ועוד יתקדמו בעתיד, בגילויים והמצאות מרחיקות לכת! האם הדפסת אברי גוף במדפסת תלת-מימד היא ראשיתה של בריאה אלוהית?

הרצאה מס' 7: הנשים הגדולות של התנ"ך: תמר כלת יהודה:

סיפור יהודה וכלתו תמר בפרשת "וישב" בספר בראשית, מפריד בין הסיפור על יוסף הנער, החי בארץ כנען לבין יוסף משנה למלך מצרים. סיפור תמר כלת יהודה מגיע לאחר סיפור מכירת יוסף לשיירת הישמעאלים ולפני המשכו במצריים, שהוא אחד הסיפורים המרתקים בתנ"ך. תמר בתושייתה ובשיכלה הצילה מכלייה, שבט שלם הוא שבט יהודה!

הרצאה מס' 8: הנשים הגדולות של התנ"ך: מרים אחות משה:

נפרדנו מספר בראשית, פרק ב' בספר שמות. הולדת משה העברי למשפחת עבדים במצריים, תחת שלטון עריצים, בצוו הריגת הזכרים של המלך המצרי, ילדה אמיצה, חכמה, בעלת תושייה עם יכולת נבואית מרשימה והיא בת 10בלבד, מצילה את אחיה משה הקטן שיושיע ויהפכנו לעם!

הרצאה מס' 9: דילמות – החלטות בין הפכים… (דילמות בקבוצה שלנו…):

דילמה היא ההתלבטות שלפני ההכרעה בין שתי החלטות מנוגדות אחת לרעותה. לאיבר הקטן מגרגר אפונה, הידוע בשם יתרת הכלייה, שלכאורה מהווה זנב לכלייה, (מכאן השם מוסר כליות…) תפקיד מכריע דילמה בשעת סכנה: הפרשת חומר כימי למוח אשר גורם לגוף בעל החיים (או לאדם) לברוח או להילחם!

הרצאה מס' 10: הנשים הגדולות של התנ"ך: בת פרעה:

מי נתן תבונה ואומץ לבת המלך העריץ להמרות את פיו של אביה ולהציל ילד עברי שדינו מוות? גם לה מגיע קרדיט! שהרי בזכותה קם לנו משה רבינו!

הרצאה מס' 11: הנשים הגדולות של התנ"ך: רות המואבייה:

אחת מחמשת המגילות בספר הספרים. רות המואביה, נדבקת לחמתה וכנגד כל הסיכויים, בזכות תושייתה, אהבתה ונחישותה, קם לנו דוד מלך ישראל חי וקיים!

הרצאה מס' 12: חידון אבסורדי….עובדות שלא ידענו! – נכון או לא נכון?

עובדות היסטריות: האם הוצע לאלברט איינשטיין להיות נשיא המדינה? האם אפשר להתאבד ע"י עצירת הנשימה? האם יש עיר בשם "רומא" בכל יבשת? נכון או לא נכון – 12 שאלות של חידון…

הרצאה מס' 13: הנשים הגדולות של התנ"ך: מיכל בת שאול:

עוד מצילה של דוד מלך ישראל… איפה היינו ללא האהבה שלה לדוד?

הרצאה מס' 14: הנשים הגדולות של התנ"ך: אסתר המלכה:

מי היא אסתר המלכה היהודית בפרס? האם הצליחה להציל את העם היהודי מאבדון ודאי בזכות תושיתה, חוכמתה או סתם מזל או מקריות התגלגלו לפתחה?

הרצאה מס' 15: מי אני? מה העיסוק העיקרי שלי…סיפורים מהחיים:

המשמעות האדירה ביכולת המוכחת שלי להפוך אישה המוגדרת כסיעודית (בכסא גלגלים) לאישה תשושה (המתנייעת בכוחות עצמה), גורמת לאותה אישה לחזור לביתה לתיפקוד כמעט רגיל, כאישה שמחה ומאושרת! לולא התערבות שלי, הייתה האשה נשארת ישובה על כיסא גלגלים כשהיא סיעודית… עד סוף חייה! להמליץ למשפחה להשאיר, גבר צעיר בביתו למרות תשישות הנפש בה לקה…ולהצליח! היא יכולת שאינה מובנת מאליה להסב עוד זמנים של אושר לשני בני הזוג להיות ביחד! לגרום לאשה, שחוותה בגלל אופייה הקשה, שהייה קצרה במספר בתי אבות, בתי חולים ודיורים מוגנים, להקלט למקום אחד, להתמיד ולהישאר בו למשך עוד למעלה מ-5 שנים, בשמחה ובלי רצון לעזוב את המקום, אינו מעשה של מה בכך… יכולות כאלה… ועוד… ועוד… אינן מובנות מאליהן!

שירות ללא תשלום 24/7 בכל חלקי הארץ

חייגו עכשיו: 058-6006000 | למקרים דחופים בלבד: 053-5709217

צרו קשר

הצהרת נגישות