דיור מוגן

בית - שירותים - ראשי

דיור מוגן

התאמת דיור מוגן עבור הורה/ים באיכות גבוהה ובמחירים המותאמים לתקציב המשפחתי.
דיור מוגן מאפשר ליהנות מסביבת מגורים אופטימלית במיקום גאוגרפי מתאים, כולל את מגוון השירותים הרצויים והנדרשים עבור המשפחה. במקרים רבים ממשיכים הדיירים את חייהם הרגילים: נהיגה, עבודה, טיולים בארץ או בחו"ל, תחביבים ובלויים.
המימון הוא פרטי ומלא, ללא כל סיוע מוסדי כלשהוא (ישנם מקרים בהם קיימת בכל זאת השתתפות מוסדית וזאת במידה ומשתנה המצב התיפקודי בהמשך השהיה במקום).

שירותים נוספים

קבוצת 60 +

ההבדלים ביננו לחברות האחרות, באים לידי בטוי בכמה היבטים

אין לכם צורך להגיע אלינו, אנו, צוות המומחים של דואגים להורים מגיעים אליכם לבית, לבית החולים או לכל מקום נוח אחר למשפחה, כמעט לכל מקום בארץ.

במקרים רבים נמליץ למשפחה להישאר בבית בשינויים כאלה או אחרים ולא בהכרח נמליץ, להגיע לבתי האבות או בתי החולים. (בכל מקרה אנו נבצע את רצון המשפחה, גם אם היא תהיה בניגוד להמלצה שלנו…)

במקרים שבהם מומלץ לצאת מהבית, או לחלופין זהו רצונה המוחלט של המשפחה, אנו נבקר, יחד עם בני המשפחה ב-2-3 מקומות הרלוונטיים עבורכם, כדי לסייע בבחירת המקום המתאים והנכון ביותר.

נסייע ככל שידרש בהשגת זכויות מימון ואחרות, בבית או מחוץ לבית: חוק סיעוד, סיוע בהשגת רישיון להעסקת עובדים זרים ובסיוע במימונם לזכאים, נקצר את הליך השגת קודים ממשלתיים (רווחה, בריאות ועוד), נבהיר ונסביר את הזכויות בביטוח לאומי, נצביע על השגת נק' זיכוי במס הכנסה לזכאים, נדאג למימוש הזכויות בקופות החולים, נשיג תוצאות לטובת המשפחה מול חברות הביטוח וכד', כל אלה לרבות מלוי והגשת ניירת, ניווט והנחייה בסבך הבירוקרטיה, נעמוד לצד המשפחה מול ועדות רפואיות וכלכליות וכל אלה עד להשגת תוצאות מירביות.

נסייע בבית או מחוץ לבית בקליטה קלה ורכה לכל הנוגעים בדבר, נלווה את המשפחה באשר היא במשך שבועות, חודשים ואף שנים.

נשתתף כספית או פיזית, בהסעת המועמד לבית האבות הנבחר.

נהייה קשובים לכל שינוי בתיפקוד המועמד, או כל שינוי משמעותי אחר, בין אם שינוי לטובה או לרעה, נעזור בכל קושי או בעייה בהקשר למשפחה ולאו דווקא למועמד עצמו, נהייה דרוכים לסייע בכל זמן, להגיע לפתרונות איכותיים ותכליתיים לפי הצורך והעיניין.

צוות המומחים של דואגים להורים מסוגל לייעץ ולסייע לכם במידע וביישום ובמימוש זכויות לזכאים במגוון השירותים
הקיימים והעומדים לרשותכם, לרווחת ההורים והמשפחה. והכל נעשה על ידינו ללא כל תשלום או התחייבות מצדכם!

להזכירכם,
לנו למעלה מ-7,500 משפחות
המעידות בחום ובהערכה רבה,
על שרות אדיב, מקצועי, אמין, מדוייק ותכליתי!

ושוב להזכירכם,
כל אלה והרבה יותר, ללא כל תשלום,
ללא התחייבות וללא כל תנאי שהוא,
מצד המועמד ובני המשפחה!

שירות ללא תשלום 24/7 בכל חלקי הארץ

חייגו עכשיו: 058-6006000 | למקרים דחופים בלבד: 053-5709217

צרו קשר

הצהרת נגישות